ZER ZARA?
FAMILIAK

Harreman pertsonarekin: Oihana Larrañaga

Harremanaterako: olarranaga@uzikastola.eus

AUTOBUSA

Harreman pertsonarekin: Eluska Ormazabal

Harremanaterako: eormazabal@uzikastola.eus

HARRERA GELA

Harreman pertsonarekin: Esther Zabalegi

Harremanaterako: ezabalegi@uzikastola.eus

LIBURUTEGIA

Liburutegia atsedenaldian, azterketa egunetan, eskola ordutan, liburutegia zabalik ikasleen erabilerarako.

Harreman pertsonarekin: 

Harremanaterako:

PSIKOLOGOA

Harreman pertsonarekin: Itsaso Galarraga

Harremanaterako: igalarraga@uzikastola.eus

ORIENTATZAILEA

  • Eraikinak

    Lizeoa

  • Norabide egokirako iparra

  • Eli Altolagirre eta Dorleta Juaristi

    Eposta

Eli Altolagirre: ealtolagirre@uzikastola.eus

Dorleta Juaristi: djuaristi@uzikastola.eus

OPORRETAKO ZAINTZA

Harreman pertsonarekin: Ane Mendizabal

Harremanaterako: amendizabal@uzikastola.eus

NUTRIZIONISTA

Harreman pertsonarekin: Ane Mendizabal

Harremanaterako: amendizabal@uzikastola.eus